Slovenské ľadové medvedePrvý ročník Pohára Slnečných jazier Slovenské ľadové medvede – občianske združenie

Vyhľadávanie

Vyhľadať text

Tréningy

Tréningy v Bratislave sú na jazere Draždiak v Petržalke pri reštaurácii Oáza v stredu od 17.00 a v nedeľu od 10.00 hod.

Tlačivo na poukázanie 2% z dane je tu.
SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ SĽM OZ

Prvý ročník Pohára Slnečných jazier

Senčania zase raz (po každoročných skvele organizovaných Trojkráľových plávaniach, podielom na Medzinárodných majstrovstvách SR v zimnom plávaní - ZP -  v rokoch 2007 a 2009) predviedli, čo všetko možno pre otužilcov pripraviť! Tentokrát to boli športové otužilecké

...  preteky 20. kola Českého pohára v ZP  17.3.2012 ako 1. ročník Pohára Slnečných jazier na tratiach 100, 250, 500 a 750 m. Celkove za účasti 99 plavcov a plavkýň, ktoré tentokrát "tvrdili športovú muziku". Bolo to v krásnom prostredí, so skvelým zabezpečením, s vynikajúcimi výkonmi (výsledky sú na linke TU) a v prekrásnom počasí. Z pohľadu slovenských zimných plavcov to bola šanca prejaviť sa športovejšie: zišlo sa ich celkove 16 (z toho dvaja vo farbách TJ Haná resp. Fides Brno), celkove zo štyroch klubov ZP v SR. Pohárovou úspešnosťou vynikli Pohronské ľadové medvede (dve prvé, dve druhé a jedno tretie miesto na tratich 250 resp. 100 m v kategórii mužov, ich celkový bodový zisk by v ČR bol 71 bodov), bodovo najúspešnejším slovenským plavcom bol Rastislav K. (SĽM) za 42. miesto v súťaži na 750m (takému miestu prislúcha 114 bodov) no a bodovo najúspešnejíšm slovenskýkm klubom (by) boli Slovenské ľadové medvede (celkove 274 bodov). Ďalšie slovenské kluby (by v ČR) získali 76 bodov (ĽM Bratislava) resp. 31 bodov (plavci zo Senice). Krásnu akciu zdokumentovala aj TV TA3 dvomi vstupmi, ktoré sú na linke TU. Ďakujeme za skvelý otužilecký deň, Vlado a Pišta (hlavní organizátori)!