Slovenské ľadové medvede Slovenské ľadové medvede – občianske združenie

 

Lyžujúci otužilci

a otužujúci lyžiari. Vyše 140 otužilcov z rôznych kútov Slovenska sa stretlo 8. februára opäť vo Valčianskej doline, na podujatí, ktoré pripravili Turčianske nanooky.

Zobraziť celý článok 

V Morave zdravo

V Morave zdravo

„V Morave dobre, v Morave zdraaavo…“ - podobne, ako sa spieva o Orave, nám bolo v prvý februárový deň pod Devínskym hradným bralom, v rieke Morava. Ale treba dodať, že aj poriadne „ostro“.

Zobraziť celý článok 

Za Ivanom Slavčevom

Za Ivanom Slavčevom
S ľútosťou sme prijali smutnú správu, že po dlhom liečení nás 26. januára t. r. navždy opustil vo veku 69 rokov náš priateľ Ivan Slavčev, dlhoročný zimný plavec. Zobraziť celý článok 

Čarovný Klinger

V najkrajšom meste na Slovensku, Banskej Štiavnici, na tajchu Klinger sme sa stretli v nedeľu 25.1.2015; úžasní ľudia, ktorí milujú ľadovú vodu. Zobraziť celý článok 

Jubilant Juraj

Pred pár dňami dosiahol jubilejný vek Juraj Keleši, spoluzakladateľ a dlhoročný člen SĽM.

Zobraziť celý článok 

Na Kunovskej priehrade

Vyše 70 otužilcov z rôznych častí Slovenska, vrátane našich siedmich členov z BA a desiatich z NR, sa zišlo v nedeľu 18. januára na 4. stretnutí zimných plavcov na Kunovskej priehrade, ktoré organizovali senické Polárne líšky.

Zobraziť celý článok 

Trojkráľový Senec

Desať členov a sympatizantov SĽM Bratislava a pätnásťčlenná skupina SĽM z Nitry si spolu s ďalšími zimnými plavcami (161) spoločne zaplávalo na Slnečných jazerách v Senci na 17. ročníku trojkráľového plávania otužilcov, ktorý zorganizoval Piccard Senec - Senecké ľadové medvede, v spolupráci s mestom Senec. 

Zobraziť celý článok 
 

Užitočné stránky

SHMÚ slovenska-plavecka-federacia zimni-plavani.info